Zpět na » Serie A » Empoli hrozí odchod opor

Serie A - Empoli hrozí odchod opor

0

Líbilo se

08.06. - Empoli v příští sezóně poprvé okusí atmosféru evropských pohárů. Na tento težký úkol je zapotřebí se dostatečně vybavit kvalitními hráči. Jenže o modrobílých se zatím mluví pouze v souvislosti s odchodem důležitých hráčů.

Empoli hrozí zejména rozpad zálohy. Argentince Almirona čekají jednání o přestupu do Juventusu. Toskánský klub už jeho ambice není schopen naplňovat. Kromě bianconeri stojí v řadě zájemců o holohlavého špílmachra nově i Lazio či Fiorentina. Nyní navíc nový trenér Catanie, Silvio Baldini, oznámil, že na Sicílii by rád přivítal Vannucchiho, kterého dobře zná z dob, kdy Empoli trénoval.

Kolem defensivních hráčů modrobílích slídí Lazio. O Andreu Raggiho i Franceska Prataliho se nejspíš budou biancocelesti přetahovat s Fiorentinou. Ĺ estadvacetiletý zadák Stefano Lucchini pak odchází do Sampdorie.

Davide Matteini, který patří z poloviny Empoli a z poloviny Palermu, má podle serveru datasport.it zamířeno do Livorna. Pětadvacetiletý útočník se tak nejspíš vrátí do svého rodného města.

/ FotbalPortal.cz, eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články