Zpět na » Serie A » Jarolím ze Slavie do Sieny

Serie A - Jarolím ze Slavie do Sieny

0

Líbilo se

09.06. - Podle oficiálních stránek klubu AC Siena získal toskánský klub do svých služeb slavistického záložníka Lukáše Jarolíma. Třicetiletý syn trenéra Slavie a bratr hráče Hamburku podepsal u bianconeri dvouletý kontrakt.

Pro Lukáše Jarolíma nebude Siena první zahraniční zastávkou. Již jako žák a dorostenec působil ve francouzských týmech FC Rouen a Amiens SC. Během profesionální kariéry působil postupně ve Slavii, v Chebu, v Českých Budějovicích, v Příbrami, Boleslavi, francouzském Sendanu, německém Fürthu. Od roku 2004 opět hrál v české Gambrinus lize za Slovácko a Slavii. Rozhovor, který Lukáš Jarolím poskytl našemu redaktorovi v dubnu, si můžete přečíst zde .

Siena má za sebou velmi nepovedenou sezónu. Toskánský klub trápila zejména koncovka. Přesto se mu na poslední chvíli podařilo zachránit v nejvyšší soutěži. Seznam Čechů, kteří budou figurovat na soupiskách týmů Serie A v příští sezóně, se začíná rozšiřovat. Za Udinese budou pokračovat Sivok a Zápotočný. Fiorentina angažovala nově Mazucha a Hableho a snaží se navíc udržet Ujfalušiho. Milán počítá i do budoucna s Jankulovskim. Postupující Juventus posílí Zdeněk Grygera a na Pavlovi Nedvědovi zůstává rozhodnutí, zda bude pokračovat ve své kariéře.

/ acsiena.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články