Zpět na » Serie A » Trezeguet chce z Juventusu

Serie A - Trezeguet chce z Juventusu

0

Líbilo se

11.06. - Francouzský kanonýr Juventusu Turín David Trezeguet odchází ze Staré dámy. Trezeguet tvrdí, že ho klub nerespektuje a žádá odchod.

Francouzský útočník sice jedná s vedením klubu o prodloužení smlouvy, ale během nedělního zápasu se Spezií si dovolil velice kontroverzní gesto vůči vedení. Poté, co vstřelil svůj patnáctý gól v letošní sezoně, Trezeguet ukázal směrem k prezidentovi klubu gesto, které v Itálii znamená "15" a poté "Jdu pryč". Na pozápasové tiskové konferenci k tomu Trezeguet prohlásil:

"Tento klub mě nerespektuje. Nabídli mi smlouvu, která je pro mě nepochopitelná a já už nechci dál jednat. Měl jsem dobré vztahy s Deschampsem, ale to teď neplatí. Byl jsem tu sedm let a po celou dobu mi věřilo celé vedení a miliony fanoušků. To teď neplatí. Klub má jiný cíl v budoucnu, já nejsem v jeho plánech, takže odcházím a svých 140 branek si beru s sebou. Už není čas na jednání, kdyby mě chtěli, dávno jsme se dohodli. Klub mě nechce, odcházím. Je mi skutečně líto fanoušků, ale doufám, že zůstanou věrni klubu. Juventus je skvělý klub, musí mu fandit dál," prohlásil naštvaný Trezeguet.

Prezident klubu Jena Claude Blanc byl po zápase zjevně rozčílený: "Nikdy jsme neudělali nic, čím bychom ho urazili. Budeme s Davidem jednat. Budeme jednat s každým, kdo chce hrát za Juventus. Ale budeme to řešit v klubu, ne přes noviny," dodal Blanc.

Video ze zápasu Juventus - Spezia:

Zdeněk Leitkep / channel4.com, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články