Zpět na » Serie A » Siena a Parma představily trenéry

Serie A - Siena a Parma představily trenéry

0

Líbilo se

12.06. - Dva týmy, které se na poslední chvíli zachraňovaly v Serii A, dnes oznámily jména nových trenérů. Sienu převezme Andrea Mandorlini a Parmu Domenico Di Carlo.

Sienu v lize sice Mario Beretta zachránil, ale v klubu se nakonec nedohodl na pokračování a odchází. V toskánském klubu ho nahradí Andrea Mandorlini. Mandorlini, který v minulosti trénoval Ravennu, Triestinu, Spezii, Vicenzu, Atalantu a Bolognu před dvěma týdny ukončil své angažmá v Padově, která hraje Serii C.

"Sportovní vedení Sieny bude tvořeno generálním ředitelem Robertem Zanzim, sportovním ředitelem Manuelem Gerolinem, manažerem Sandrem Federicem a trenérem Andreou Mandorlinin. Siena vítá nového trenéra a přeje mu mnoho štěstí," stojí v oficiálním klubovém prohlášení.

V Parmě vsadili na Domenica Di Carla. Claudio Ranieri, který Parmu zachránil v Serii A, se ujal kormidla Juventusu a v Parmě byl nyní představen jeho nástupce. 43-letý Domenico Di Carlo sice nikdy netrénoval "top" tým, ale má za sebou úspěšné působení v Mantově. Mantovu převzal v Serii C2 a dvakrát mu s ní těsně unikl postup do Serie A.

"Parma oznamuje, že byla dokončena dohoda mezi Domenicem Di Carlem a klubem. Domenico Di Carlo se stane novým trenérem A-týmu. Dohodli jsme se na jednoroční smlouvě se stejně dlouhou opcí. Pan Di Carlo je mladý, ale dostatečně zkušený trenér a ideální postava pro náš projekt," stojí v klubovém prohlášení.

Z prvoligových týmů je tak neznámou již pouze post trenéra Regginy.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články