Zpět na » Serie A » Mistr myslí na budoucnost

Serie A - Mistr myslí na budoucnost

0

Líbilo se

12.06. - Inter Milán má jeden z nejúspěšnějších juniorských týmů v Itálii. Primavera nerazzurri letos zvítězila v domácí ligové soutěži a zahrála si finále Italského poháru. Inter se i přesto poohlíží po nadějích v ostatních týmech. Modročerný dres možná brzy obléknou ofensivní záložníci Nasri a Hamšík nebo gólman Viviano.

Dva hráče si Inter vyhlédl u sousedů v Brescii. Do branky láká prezident Moratti Emiliana Viviana, jenž nyní bojuje s italskou reprezentací na evropském šampionátu jedenadvacetiletých. Viviano by postupně mohl v Miláně zaujmout post brankářské jedničky. Musel by na sobě ovšem ještě hodně zapracovat. Z Brescii by jej mohl doprovodit slovenský záložník Marek Hamšík. Jeden z nejlepších fotbalistů letošního ročníku Serie B ještě neoslavil ani dvacáté narozeniny. V této sezóně nastřílel deset branek. Kromě Interu se o něj zajímají další kluby v Itálii i v Anglii.

Inter navíc sleduje fotbalisty, kteří budou schopni nahradit Luise Figa až uzavře hráčskou kariéru. Modročerné zaujal Samir Nasri z Marseille. Devatenáctiletý Nasri se již dokázal střelecky prosadit i za seniorskou francouzskou reprezentaci. Talent s alžírskými kořeny je považován za jednoho z možných nástupců Zinedina Zidana u národního týmu "Galského kohouta". Nasriho cena se pohybuje v mnohem vyšších číslech než v případě fotbalistů z Brescie.

/ sportal.it, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články