Zpět na » Serie A » Galliani je s přestupy opatrný

Serie A - Galliani je s přestupy opatrný

0

Líbilo se

14.06. - Viceprezident AC Milán Adriano Galliani dnes potvrdil, že Milán se snaží získat nejlepší světové hráče. Zároveň se ale snažil přibrzdit optimismus fanoušků.

S příchodem na San Siro byli v minulých týdnech spojováni například Samuel Eto´o, Thierry Henry nebo Ronaldinho. Vedení ale nechce fanoušky navnadit na hráče, které není možné získat.

"Hledáme kanonýra a obránce. Jména se nemění, hovoříme o nejlepších světových hráčích. Ale každý takový hráč hraje v některém z nejsilnějších světových klubů, bude těžké je získat. Nechci zklamat naše fanoušky, samozřejmě se o to pokusíme. Je možné, že někdo nový přijde, ale stejně možné je, že přijdou nějací mladí hráči," prohlásil Galliani.

Podle některých zpráv je na odchodu z Milána Alberto Gilardino. Galliani ale prohlásil, že Gilardino bude součástí kádru i v příští sezoně.

"Pro příští sezonu tu budou Ronaldo, Pippo Inzaghi, Alberto Giladrino i Ricardo Olivera. V útoku je vše v pořádku, stejně jako s Gilardinem. Přesto bychom jednoho útočníka navíc rozhodně uvítali," potvrdil Galliani.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články