Zpět na » Serie A » Quagliarella zaujal Manchester

Serie A - Quagliarella zaujal Manchester

0

Líbilo se

14.06. - Fabio Quagliarella patřil k hlavním objevům letošní sezóny Serie A. Výborné ligové výkony korunoval v závěru fotbalového ročníku dvěma trefami za italskou reprezentaci. Blucerchiati budou mít díky famóznímu představení svého útočníka problém udžet Quagliarellu, o kterého se mimo jiné zajímá i Manchester, v Janově.

O Quagliarellovi se v průběhu sezóny hovořilo v souvislosti s jeho možným stěhováním do Interu nebo Juventusu. Inter již ovšem téměř podepsal smlouvu se Suazem a chystá se na jednání s Tevezem. Juventus nalákal do svých řad Iaquintu a jeho zájem o Quagliarellu je zapotřebí brát s rezervou. Turínský klub totiž usiluje o služby snad všech italských útočníků, kterým se aktuálně daří nebo jsou zrovna k mání. Kromě Quagliarelly podle médií bianconeri uvažovali během sezóny i o koupi G. Rossiho, Gilardina, Toniho nebo Bianchiho.

V posledních dnech vyšlo najevo, že Quagliarella by na podzim nemusel běhat po trávnících Serie A. Téměř univerzálně založený fotbalista Sampdorie totiž zaujal letošního semifinalistu Ligy mistrů z Manchesteru. Výkonný sekretář janovského týmu, Beppe Marotta, neustále zdůrazňuje cíl blucerchiati - udržet Quagliarellu na stadiónu Luigi Ferraris. Signály vysílané z Manchesteru ale nepopírá.

"Zájem (Sira Alexe Fergusona - pozn. autora) je starý několik týdnů a musí být více konkretizován. Potvrzuji, že naším cílem zůstává udžet Quagliarellu ještě minimálně rok v Janově," tvrdí Marotta. Podle Silvia Pagliariho, agenta janovského útočníka, Manchester nabídl před měsícem za Quagliarellův přestup 10 miliónů liber. Doria prý ovšem může žádat až 20 miliónů eur.

/ gazzetta.it, datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články