Zpět na » Serie A » Nedvěd bude žít v Itálii

Serie A - Nedvěd bude žít v Itálii

0

Líbilo se

15.06. - Pavel Nedvěd chce zůstat v Itálii i po skončení aktivní hráčské kariéry. Uvedl to alespoň na svých internetových stránkách deník La Gazzetta dello Sport. Nedvěd na Apeninském poloostrově hraje již jedenáct sezón a italský způsob života se mu velmi zamlouvá. Oblíbil si například místní módu nebo kuchyni.

"Domov mých dětí je v Itálii. Ideální by bylo žít půl roku v mé zemi a půl roku tam (v Itálii, poznámka autora), ale není to možné, protože moje děti v Itálii chodí do školy a mají tam své kamarády," uvedl Nedvěd dle serveru gazzetta.it. Zatím není jasné, zda se český záložník vrátí na fotbalové trávníky i v příští sezóně nebo rovnou uzavře kariéru. Své rozhodnutí bude konzultovat s vedením Juventusu na přelomu června a července.

Pavel Nedvěd momentálně pobývá v rodné Skalné. Zúčastnil se například golfového turnaje ve Františkových Lázních. V Itálii se zabydlel po skončení hráčské kariéry třeba i český kanonýr Tomáš Skuhravý. Jedním z důvodů Nedvědova setrvání v Itálii může být i jeho vztah k českými novinářům, se kterými se často nepohodl. Pět let bydlel "Stachanovec", jak se mu na Apeninském poloostrově také přezdívá, v Římě. V piemontském Turíně žije ještě o rok déle.

/ gazzetta.it, sportovninoviny.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články