Zpět na » Serie A » Chystá se výměna Cruz - Chivu?

Serie A - Chystá se výměna Cruz - Chivu?

0

Líbilo se

16.06. - Podle zpráv, které přinesly některé fotbalové servery v Itálii, se schyluje k velké výměně. V jejím rámci by měl do Interu zamířit Christian Chivu a do AS Řím Julio Cruz.

Christian Chivu je velice žádaným obráncem. O jeho služby mají velký zájem jak Inter Milán, tak FC Barcelona. Římské AS je údajně ochotno vzdát se jeho služeb jen za příslušnou hráčskou náhradu. V případě Inter Milán by se mělo jednat o Davida Pizzara, kterého Inter vlastní, a Julia Cruze plus finanční doplatek.

"AS Řím je skvělý klub. Na konci května prezident Interu Massimo Moratti řekl Juliovi, že jeho kontakt bude prodloužen o další rok, ale od té doby se nic nestalo," prohlásil Cruzův agent Gustavo Ghezzi.

"Fotbal v Itálii se mění velice rychle. Juliovo přání je zůstat v Interu, ale pokud bude mít jiné nabídky, velmi vážně je zváží. Julio Cruz může hrát v každém týmu, v Itálii jsou ale pouze dva nebo tři, které si ho mohou dovolit. Jedním je Inter, dalšími třeba Juventus nebo AS Řím. Pokud bude šance k přestupu, jsme připraveni jednat," tvrdí Ghezzi.

Problém ale představuje Cruzův plat. V Římě mu odmítají nabídnout větší plat, než 2,8 milionu euro. S tím Cruz ale nesouhlasí. "Tohle je veliký problém. I se všemi bonusy a odměnami za výkony jsme pořád velmi vzdáleni od Juliových požadavků," říká Ghezzi.

Julio Cruz není v Interu tolik vytěžovaný. Přesto letos dokázal ve 23 zápasech nasázet 12 branek.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články