Zpět na » Serie A » Vucinic možná posílí janovský útok

Serie A - Vucinic možná posílí janovský útok

0

Líbilo se

19.06. - Janov shání po postupu do Serie A posilu do útoku. Mohl by se jí stát Černohorec Mirko Vucinic. Třiadvacetiletý útočník má vzhledem ke svému věku řadu zkušeností. Janov by pro něj byl po Lecce a římském AS třetí italskou štací.

V minulé sezóně se Černohorec příliš neprosadil. Kouč Spalletti využíval hry na jediného útočníka, kdy nejvíce prostoru získával kapitán Totti. Vucinic nasbíral 25 startů, ale velmi často na hřiště přicházel až v průběhu utkání. Na jeho střeleckém kontě se objevily dvě branky. Před římským angažmá Mirko Vucinic odehrál šest sezón v jihoitalském Lecce. Nejvíce se mu v Salentu dařilo v ročníku 2004/05, kdy zaznamenal úctyhodných devatenáct gólů. Vedle Vucinice se Janov zajímá o dalšího fotbalistu z Balkánu - Bulhara Bojinova.

V minulé sezóně se za Janov střelecky dařilo Brazilci Adailtonovi (11 gólů). Mužstvu výrazně pomohl i Marco Di Vaio (9 gólů), který zamířil do Ligurie v polovině sezóny z Monaka. Třetí v pořádí janovských střelců byl překvapivě obránce Gaetano De Rosa.

/ sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články