Zpět na » Serie A » Dnešní přestupové novinky

Serie A - Dnešní přestupové novinky

0

Líbilo se

21.06. - FotbalPortal Vám přináší nejnovětší přesuny v Serii A. Nejaktivnějším týmem zůstává stále Fiorentina, která přivedla do týmu dalšího hráče.

Jediný čistokrevný dnešní přestup je příchod obránce Federica Balzarettiho do Fiorentiny. Finanční podmínky přestupu nebyli zveřejěny. Balzaretti přišel do Juventusu v roce 2005 z FC Turín. Pro příští sezonu s ním ale trenér Ranieri nepočítá.

Juventus dokončil i další přestup. Cristian Molinaro byl spoluvlastněn Sienou a Juventusem. Po velmi dobré sezoně, kterou Molinaro odehrál v Toskánsku, si ho trenér Ranieri vyžádal a Molinaro tak bude v příští sezoně oblékat dres Bianconeri.

Další spoluvlastnictví řešila Fiorentina. Francesco Parravicini už patří pouze Parmě, která se dohodla s Fiorentinou i Palermem na vypořádání vlastnického podílu. Christian Maggio zase bude dál působit v Sampdorii, která vykoupila od Fiorentiny i zbývajících 50% práv. A Fiorentina se dohodla s Udinese na vykoupení zbytku práv na záložníka Michele Pazienzu, kterého si velmi cení trenér Prandelli.

Poslední spoluvlastnictví řešili AS Řím a Inter Milán. David Pizzaro, která ztrávil sezonu v Římě, zde bude působit i na dále. "AS Řím a Inter Milán sdělují, se doholy na přestupu Davida Pizarra do plného vlastnictví AS Řím. Cena za přestup činí 5,75 milionů euro," stojí v prohlášení AS Řím. Spekuluje se, že Inter snížil cenu Pizzara, protože AS Řím souhlasí s transferem Chivua do Interu. Ăšdajná cena by měla být dvanáct milionů euro.

Zdeněk Leitkep / channel4.com; acffiorentina.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články