Zpět na » Serie A » Hoffer a Gamberini opouští Neapol, přichází naopak Zapata

Serie A - Hoffer a Gamberini opouští Neapol, přichází naopak Zapata

Hoffer a Gamberini opouští Neapol, přichází naopak Zapata © www.napolicalciolive.com - Erwin Hoffer opouští Neapol.

0

Líbilo se

23.08. - Tři změny během krátké době proběhly v Neapoli. Nejaktivnější italský tým na trhu získal Duvána Zapatu z Estudiantes za 8 milionů eur. Odchází naopak dvojice hráčů, Erwin Hoffer posílíl Düsseldorf, Alessandro Gamberini pak Janov.

Duván Zapata včera podstoupil zdravotní prohlídku a dned podepíše smlouvu. Kolumbijský útočník přestupuje z Estudiantes za 8 milionů eur. Je ale otázkou, zda jen nebude zahřívat lavičku. K Neapoli se totiž možná brzy připojí i Alessandro Matri.

Včera ale Neapol dva hráče ztratila. Alessandro Gamberini odchází na roční hostování do Janova. Gamberini se stal náhradou za obránce Andreu Granqvista, kterého Janov prodal do Krasnodaru.

Neapol pak natrvalo opouští také Erwin Hoffer. Rakouskému forvardovi je zřejmě jasné, že místo v základu prostě nemá. Neměl ho ani v roce 2009, kdy do italského týmu přestoupil. Za Neapol odehrál jen sedm zápasů, poté putoval na hostování.

A v rámci hostování si zahrál jen v Německu. Během čtyř let působil dvakrát ve Frankfurtu a také v K´lauternu. A nevedlo se mu tam vůbec špatně. Nyní bude hrát 2. Bundesligu za Fortunu Düsseldorf.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články