Zpět na » Serie A » Julio Cesar na cestě do Neapole, De Sanctis míří do AS Řím

Julio Cesar na cestě do Neapole, De Sanctis míří do AS Řím

Julio Cesar na cestě do Neapole, De Sanctis míří do AS Řím © zimbio.com - Julio Cesar

0

Líbilo se

12.07. - Změna na brankářském postu italské Neapole je na spadnutí. Do města pod Vesuvem má nakročeno bývalý brankář Interu Milán Julio Cesar, zatímco dosavadní neapolská jednička De Sanctis se dohodl na přestupu do AS Řím.

Morgan De Sanctis včera se svým klubem už netrénoval, protože k doladění jeho přesunu do AS Řím zbývá jediná maličkost. Potvrzení příchodu Julia Cesara z anglického Queens Park Rangers do Neapole, jehož si vyhlédl Rafael Benítez.

Brazilský brankář, který strávil poslední sezónu v anglické Premier League v dresu Queens Park Rangers se chce vrátit do Itálie. Vzhledem k umístění na posledním místě jeho týmu v anglické lize je jeho touha po návratu pochopitelná. V Itálii totiž strávil 7 let v dresu Interu Milán, se kterým nasbíral mnoho úspěchů.

Se svým bývalým klubem vyhrál 5x italskou ligu, 3x italský pohár a také Ligu mistrů pod vedením Joseho Mourinha.

Šestatřicetiletý Morgan De Sanctis přišel do Neapole v roce 2009 z tureckého Galatasaraye. V Neapoli strávil čtyři sezóny, během kterých dokázal s klubem, který se navrátil po delší pauze do italské Serie A, vyhrát jedenkrát italský pohár.

O jeho služby se momentálně intenzivně zajímá AS Řím, se kterým se brankář již podle dostupných informací dohodl na přestupu a včera se tak neúčastnil zahájení letní přípravy svého dosavadního klubu z Neapole.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz / corrieredellosport.it

Související odkazy
Nejnovější články