Zpět na » Serie A » Miccoli jde do Palerma

Serie A - Miccoli jde do Palerma

0

Líbilo se

06.07. - Hned po oznámení odchodu Davida Di Micheleho získalo Palermo nového útočníka. Tím se stal Fabrizio Miccoli z Juventusu Turín.

Fabrizio Miccoli byl donedávna pokládán za jeden z největších talentů italského fotbalu. Po skvělé sezoně v Perugii ho koupil Juventus a poslal na hostování do Fiorentiny. Poté se Miccoli snažil pokusit do kádru Staré Dámy, ale po neúspěchu byl poslán na dva roky hostování do Benfici Lisabon. Nový kouč Juventusu Claudio Ranieri sice nedávno prohlásil, že s Miccolim počítá, ten přesto dnes přestoupil do Palerma.

"Juventus Turín oznamuje, že byl dokončen prodej útočníka Fabrizia Miccoliho do klubu US Citta di Palermo. Cena přestupu je tři miliony liber, které jsou splatné v průběhu dvou let," stojí v oficiálním vyjádření Juventusu.

Fabrizio Miccoli bude dnes v Palermu oficiálně představen. V klubu podepsal tříletou smlouvu. Juventus dokončil také další transfery. Olivier Kapo se stěhuje do Birminghamu City za 1,6 milionu liber, Rey Volpato bude hrát za Empoli, které získalo jeho spoluvlastnictví. Sebastian Giovinco bude v Empoli působit na hostování.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články