Zpět na » Serie A » Reja prodloužil v Neapoli

Serie A - Reja prodloužil v Neapoli

0

Líbilo se

05.07. - Trenér Reja, který dovedl Neapol opět do Serie A, zůstane v klubu i v další sezoně. Dnes prodloužil smlouvu o další rok.

Edy Reja smlouvu prodloužil o jediný rok, kdy bude mít za úkol zaútočit s klubem na pozice ve středu tabulky. Trenér je v současnosti na dovolené v Chorvatsku, ale sportovní ředitel Neapole Pierpaolo Marino prohlásil, že kouč smlouvu prodloužil.

"V jednání nenastal žádný problém. Na podmínkách jsme byli dohodnuti už před třemi měsíci. Jen podpis přišel až před nedávnem," prohlásil spokojený Reja z Chorvatska.

Reja a Marino dál úspěšně bojují na přestupovém trhu. Prozatím největším příchodem do Neapole je Marek Hamšík, který klub přišel na 5,5 milionu euro. Brzy by měl být ale přebyt Rolandem Bianchim.

Rolando Bianchi už měl být podle některých zpráv posilou Neapole. Sám hráč ale říká, že jednání ještě není uzavřeno.

"Nevím nic určitého. Ani nevím, jestli mě vedení Neapole skutečně chce. Možná se jedná právě v těchto chvílích. Rád bych přestoupil, ale to už jsem říkal několikrát. Ale nevím, jestli situaci dobře rozumím. Znovu říkám, že nevím nic. Jediné, co mohu potvrdit, je, že jsem se s Neapolí dohodl na smlouvě. Teď se musí dohodnout kluby," tvrdí největší překvapení uplynulé sezony.

V případě Bianchiho se zdá, že Partenopei, jak se Neapolským přezdívá, vypálí rybník velkým klubům Serie A. Zájem o služby "Rolandinha" měli Fiorentina nebo Inter Milán.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články