Zpět na » Serie A » Chivu odmítl Real

Serie A - Chivu odmítl Real

0

Líbilo se

05.07. - Christian Chivu zatím nepřestoupí do Realu Madrid. Rumunský obránce se v královském klubu nedohodl na podmínkách smlouvy.

Real Madrid se už včera dohodl na podmínkách přestupu s AS Řím. Přestup tak závisel pouze na hráči, Chivu se ale nedohodl na podmínkách smlouvy, konkrétně na platu.

"Nabízený plat od Realu Madrid byl ještě nižší než od Interu. Christian zůstane u Giallorossi, pokud Real nenabídne lepší plat. Míč je na straně Realu, pokud nabídka Galacticos nebude dost dobrá, Chivu rád zůstane v Římě," prohlásil Victor Becali, hráčův agent.

Chivu má smlouvu v Římě na poslední rok. Příští léto tak může odejít zadarmo. Tato varianta se ale nelíbí ani AS Řím, ani hráčovi. "Pokud Chivu odejde za rok jako volný hráč, těžko přijme nižší plat než 7-8 milionů euro za rok. Klub nebude muset platit odstupné, bude si to moci dovolit," tvrdí Becali.

Vedení Realu na situaci zareagovalo vyjádřením. "Jsou tu značné rozdíly mezi představami Realu a hráče. Budeme se nad tím muset důkladně zamyslet, než uděláme další krok," řekl šéf Realu Calderon.

Real je nyní nejžhavějším kandidátem na Chivuovi služby. Inter Milán ze souboje oficiálně vystoupil včera, FC Barcelona se drží v pozadí.

Zdeněk Leitkep / goal.com, eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články