Zpět na » Serie A » V Turíně se změn nebojí

Serie A - V Turíně se změn nebojí

0

Líbilo se

06.07. - Neúspěch v loňské sezóně přiměl turínský klub k řadě změn v kádru. Granata skončila letos až sedmnáctá, těsně nad sestupovou propastí. Proto se prezident Cairo rozhodl přivést do týmu nejen nového trenéra, ale i několik fotbalistů, se kterými se počítá do základní sestavy.

Hlavní turínskou změnou je střídání na postu kormidelníka. Novellino převezme štafetu po De Biasim. Granata již také uskutečnila přestupy na všech pozicích. Brankářskou jedničkou by se po Abbiatim měl stát Sereni, který přichází z Lazia. Do obrany Turínští získali osmadvacetiletého Cesara Nataliho. S Palermem jednají o prodloužení hostování, či případném přestupu Cesara Bova. V hledáčku Turína je ještě zadák Chieva Mandelli a Carrozzieri z Bergama. Ve středu pole sedminásobný mistr bude spoléhat na Grellu (vloni Parma) a Coriniho. Alternativou může být i další posila - Zanetti z Ascoli.

K nejradikálnějšímu řezu se prezident Cairo odhodlal v útočných řadách. Loňská impotence forvardů donutila Turín angažovat Bjelanovice z Ascoli, Ventolu z Bergama a teprve osmnáctiletého Malongu z Monaka. Největší úlovek se "Toro" podařil včera, kdy získali z Palerma útočníka Di Micheleho. Jedná se o poměrně odvážný krok, protože hráči hrozí dlouhodobý distanc za sázení na fotbalové zápasy. Prohřešku se měl dopustit již během angažmá v Udine. Soudobou podobu útoku loňského nováčka tedy nelze považovat za definitivní. V jeho hledáčku se nachází například Bojinov (Fiorentina), Bucchi (Neapol) a Rigano (Messina)

Trenér Walter Novellino vyslovil po svém příchodu do Turína přání, aby v týmu narazil na osobnosti, kterým nebude chybět kuráž. Kouč si zřejmě stejně jako v Sampdorii prosadí rozestavení 4-4-2, které rád kombinuje s řešením 4-1-4-1.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články