Zpět na » Serie A » Videovzpomínka na letošní góly v Itálii

Serie A - Videovzpomínka na letošní góly v Itálii

0

Líbilo se

07.07. - Po řadě článků nabitých statistikami a hodnocením uplynulé sezóny Serie A přinášíme našim čtenářům i výběr videí s přehlídkou gólů z italských stadiónů. Tři snímky představují nejkrásnější branky nejvyšší italské soutěže, góly ligového mistra (Interu) a nejlepšího kanonýra (Tottiho).

První snímek představuje výběr nejkrásnějších gólů Serie A v sezóně 2006/07. Skutečně se bylo na co dívat. Video odhaluje nápaditost hvězd Vieriho, Amauriho, Adriana či Doniho. Mezi více než dvaceti brankami nechybí zakončení ze třicetimetrové vzdálenosti, nůžky ani padáčky.

Druhé video se zaměřuje na prezentaci gólového umění Francesca Tottiho. Jak známo, římský kapitán zakončil sezónu jako nejlepší střelec Serie A. Konečný účet s obsahem 26 branek mu nakonec stačil i k zisku evropské trofeje Zlatá kopačka.
Třetí video nabízí přehlídku všech gólů mistrovského Interu v sezóně 2006/2007. Nerazzurri nastříleli celkem 80 branek. Hned tři fotbalisté Interu dosáhli v uplynulém ročníku alespoň deseti branek. Nejlepšího střelce mistrovského celku Ibrahimovice (15 gólů), následoval Crespo (14) a dokonce i obránce Materazzi (10). Například v Turíně deset tref nezaznamenal ani jeden z místních fotbalistů. V desetiminutovém sestřihu nechybí žádná z branek Manciniho svěřenců.

/ youtube.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články