Zpět na » Serie A » Inter odstupuje ze souboje o Chivua

Serie A - Inter odstupuje ze souboje o Chivua

0

Líbilo se

04.07. - Inter Milán už nebude dál bojovat o služby Christiana Chivu. Klub to potvrdil na svých oficiálních internetových stránkách.

Inter Milán dlouho stál v čele týmů, které se přetahovali o služby rumusnkého obránce. Podle neoficiálních zpráv Nerazzurri nabízeli 18 milionů euro plus hostování Victora Obinny, kterého chtěli pro tento účel vykoupit z Chieva. V posledních dnes ale přibyli Interu soupeři Barcelona a Real Madrid a Inter Milán nehodlá pokračovat v dalším zvyšování hráčovi ceny.

"Inter Milán chce informovat fotbalovou veřejnost, že jsme odeslali fax do AS Řím, ve kterém jsem potvrdili, že už se dále nebudeme snažit získat Christian Chivu," stojí v oficiálním prohlášení.

Nejblíže Chivuovi je v současné době asi Real Madrid. AS Řím údajně už souhlasil se 19 miliony euro ihned a dalším sedmi závislými na výkony Chivua v další sezoně. Sám Chivu se ke svému přestupu prakticky nevyjadřuje. Prezident AS Řím Sensi ale nevyloučil ani Rumunovo setrvání ve věčném městě.

Inter se nyní zřejmě pokusí získat Andreu Barzagliho z Palerma. O něho se zatím přetahují Fiorentina, Juventus a nováček z FC Janov. Inter se údajně chystá nabídnout asi 12 milionů euro plus další tři během dalších tří let. Tím by zřejmě překonal všechny dosavadní nabídky.

Zdeněk Leitkep / channel4.com; inter.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články