Zpět na » Serie A » Ujfaluši chce opustit Fiorentinu

Serie A - Ujfaluši chce opustit Fiorentinu

0

Líbilo se

04.07. - Budoucnost Tomáše Ujfalušiho ve Fiorentině je ve hvězdách. Podle Ujfalušiho agenta by se Ujfaluši rád přestěhoval do Sevilly.

Ĺ panělská FC Sevilla už v zimě projevila zájem o služby českého beka. Nyní její zájem ještě zesílil a zdá se, že Ujfaluši na španělské volání slyší.

"Každý ví, jak to je. Tomáš chce přestoupit do Sevilly ještě tohle léto. Opravdu nerad bych toho řekl příliš mnoho, v tuto dobu by to mohlo být velmi nešťastné. Jediné, co mohu říci jistě, je, že Tomáš neprodlouží smlouvu ve Fiorentině," prohlásil Bayram Tutumlu, hráčův zástupce.

Ujfaluši by sice rád přestoupil, Fiorentina je ale jasně proti a o odchodu bývalého stopera Hamburgu nechce ani slyšet. "Ujfaluši oslaví své další narozeniny tady ve Florencii," prohlásil sportovní ředitel Corvino.

Tomáš Ujfaluši má na Artemio Franchi smlouvu do června 2008. Příští léto tedy bude moci odejít zadarmo. Fiorentina se zřejmě na jeho odchod už vnitřně chystá. Letos v létě klub posílil belgičan Anthony Vanden Borre, který působí na stejné pozici, jako Ujfaluši.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články