Zpět na » Serie A » Barzagli: Neřekl jsem, že chci odejít

Serie A - Barzagli: Neřekl jsem, že chci odejít

0

Líbilo se

04.07. - Andrea Barzagli prohlásil, že v žádném případě netrvá na odchodu z Palerma a nebude mu vadit dál působit na Sicílii.

Okolo Barzagliho toto léto krouží hned několik velmi vážných zájemců. Přestup Barzagliho se zdál být jistou věcí, řešilo se pouze budoucí působiště reprezentačního stopera. Nyní se zdá, že Fiorentina, Juventus i Inter Milán by mohly odejít s prázdnou. Barzagli prohlásil, že pokud nepřestoupí, rozhodně nebude nijak rozladěn.

"Nikdy jsem neřekl, že chci opustit Palermo. Tohle bych nikdy neřekl, jsem profesionál. Mám tým a tím je Palermo. Našel jsem sám sebe tady na Sicílii a nikdy jsem neřekl, že chci odcházet. Nechci být kvůli tomu popotahován mezi fanoušky. Nechci být nervózní kvůli tomu, že nejsem součástí týmu. Ale dokud budu hrát fotbal, nechci aby si někdo myslel, že má mé služby jisté. Jsem skutečně profesionál. Respektuji svou smlouvu. Pokud nikdo nepřijde se zajímavou nabídkou, velmi rád tu zůstanu. Očekávám informace od vedení klubu. Pokud se dohodnou s Fiorentinou, rád tam přestoupím," prohlásil Barzagli.

Zdá se, že Barzagliho osobním favoritem je Fiorentina. Palermo by hráče naopak raději prodalo do Juventusu, proto se vyrojily spekulace, že Barzagli odmítne přestoupit jinam než do Fiorentiny.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Noviny
Nejnovější články