Zpět na » Serie A » Cannavaro se do Juventusu nevrátí

Serie A - Cannavaro se do Juventusu nevrátí

0

Líbilo se

03.07. - Agent Fabia Cannavara dnes znovu popřel všechny spekulace, podle kterých se má Cannavaro ještě letos v létě vrátit do Turína.

Podle mnohých zpráv, které se objevily ve světových médiích, měl do Madridu zamířit obránce AS Řím Christian Chivu, který měl spolu s Ramosem a Metzelderem vytvořit kostru nové obrany. Cannavaro by tak byl navíc a měl se vrátit do Itálie.

Cannavarův agent Enrico Fedele dnes ale všechny tyto spekulace popřel. Podle něho Cannavaro zůstane v Madridu a bude klíčovým hráčem týmu Bernda Schustera.

"Fabio Cannavaro se vrací do Juventusu? To je nesmysl, to se nemůže stát. Užívá si své působení v Madridu a nový trenér, Bernd Schuster, říká, že Fabio je klíčový bod jeho obrany. Samozřejmě, v dnešním fotbale nelze nikdy nic vyloučit, ale tohle je vážně nepravděpodobné," prohlásil Fedele.

Fabio Cannavaro zazářil na MS v Německu, po kterém přestoupil do Realu Madrid. Po svém příchodu ale na fantastické výkony z Německa nenavázal a spolu s příchodem Metzeldera se vyrojily spekulace o jeho odchodu.

Zdeněk Leitkep / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články