Zpět na » Serie A » Neapol získala Radoševiče a Rolanda

Serie A - Neapol získala Radoševiče a Rolanda

Neapol získala Radoševiče a Rolanda © zimbio.com - Rolando v souboji s Lionelem Messim.

2

Líbilo se

31.01. - Jeden z největších chorvatských talentů a zkušený portugalský bek přestupují do Neapole. Partenopei na poslední chvíli posílili o dvě poměrně zajímavá jména.

Josip Radoševič byl donedávna kmenovým hráčem Hajduku Split, ve svých osmnácti letech se podobně jako třeba Mateo Kovačič řadí k největším evropským talentům na pozici záložníka. Defenzivní záložník, jehož někteří s oblibou přirovnávají stylem hry k Gennaru Gattusovi, stihl vloni odehrát i jedno utkání za chorvatskou seniorskou reprezentaci.

Neapol by měla za jeho přestup zaplatit chorvatskému celku tři miliony eur, se svým novým zaměstnavatelem podepsal Radoševič kontrakt na pět a půl roku. Zájem o hráče přitom měl i slovutný Real Madrid...

Rolando strávil poslední čtyři a půl sezony v Portu a do Neapole přichází na půlroční hostování. Sedmadvacetiletý bek během podzimu vypadl ze základní sestavy portugalského celku, který začal sázet na poněkud mladší ročníky.

O Rolanda přitom stála celá řada klubů, kromě AS Řím a Interu Milán chtělo portugalského reprezentanta i vedení Spartaku Moskva nebo Queen´s Park Rangers.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Anketa

Bude podle Vás Rolando adekvátní posilou pro obranné řady Neapole?

Ano. (17)

Ano. 85,0%

Ne. (3)

Ne. 15,0%
Celkový počet hlasů: 20
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články