Zpět na » Serie A » Po Hamšíkovi chce Neapol kanonýra

Serie A - Po Hamšíkovi chce Neapol kanonýra

0

Líbilo se

30.06. - Neapolský nováček již získal do svých řad režiséra hry, Slováka Marka Hamšíka. Nyní se poohlíží po kanonýrovi. Azzurri hledají střelce v Itálii i v jižní Americe.

"Jsem velmi spokojený, šťastný a poctěný tím, že mohu hrát za tak prestižní tým, jakým je Neapol. Zatím nevím, kdy přesně obléknu dres a poznám své nové spoluhráče. Jsem však přesvědčen, že společně dosáhneme velkých cílů," zněla první Hamšíkova slova po přestupu do Neapole.

S příchodem slovenského záložníka se však přestupový trh celku přezdívaného Partenopei zdaleka ještě neuzavřel. Neapolští si dali za cíl získat útočníka, který bude schopen nastřílet nejméně 15 gólů za sezónu.

V posledních dnech azzurri usilovali o Rolanda Bianchiho, který letos zazářil v Reggině. Jenže přestup čtyřiadvacetiletého dlouhána pod Vesuv začíná ztrácet naděje. Jako konkurence se totiž Neapoli staví do cesty nejlepší z italských týmů v čele s Juventusem.

Ani boj o další případnou posilu není pro presidenta De Laurentiise snadný. O Argentince Huga Mariana Pavoneho z Estudiantes totiž soupeří s Betisem Sevilla. A podle posledních zpráv je dohoda mezi útočníkem a účastníkem španělské ligy na spadnutí.

I další vysněný kanonýr pro Neapol působí na jihu amerického kontinentu. Azzurri vidí nového Carecu (brazilský útočník hrající za Neapol v Maradonově éře, pozn. autora) ve dvadvacetiletém Nilmarovi z Corinthians. Nilmar se jako střelec v Evropě, kde hrál za Lyon, zatím neprosadil. V Brazílii však střílí jednu branku za druhou. V současné době se dává dohromady po fyzické i psychické stránce po zranění kolene. Kromě Neapole se dle serveru tuttomercatoweb.it zajímají o Nilmara i Flamengo, Internacional a bývalý chlebodárce Lyon.

Gazzetta dello Sport doplňuje mezi dalšími útočníky, na něž se Neapol zaměřuje, i Vieriho (letos Bergamo), Bojinova (letos Juventus, vrátil se však do Fiorentiny) a Leona (Janov).

/ tuttomercatoweb.it, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články