Zpět na » Serie A » Inter a AC mají rozdílné problémy

Serie A - Inter a AC mají rozdílné problémy

0

Líbilo se

29.06. - Milánské kluby trápí opačný problém. Zatímco z tábora Interu se ozývají hlasy, že v kádru nerazzurri je příliš mnoho kvalitních útočníků, kteří si půjdou po krku, rossoneri svého vyvoleného kanonýra teprve hledají.

Situace v Interu

Mistrovský Inter zatím disponuje šesticí kvalitních útočníků. Manciniho střelecké zbraně tvoří Ibrahimovic, Crespo, Cruz, Adriano, Suazo a Recoba. President Moratti se však stále pokouší o získání třiadvacetiletého Teveze z West Hamu. A to se současným hráčům černomodrých příliš nezamlouvá. S varováním na adresu klubového vedení přispěchal velký kanonýr, Argentinec Crespo. "Přišel Suazo, může přijít i Tevez, někdo musí odejít," domnívá se hráč přezdívaný Valdanito.

Crespo svého parťáka z reprezentace sice chválí, ale je si dobře vědom, že v současném Interu pro něj není místo. "Tevez je mladý. Je to velký talent," složil Valdanito kompliment Tevezovi. Podle Crespa nelze mladého Argentince srovnávat s žádným z hráčů působících v Serii A. Jeho styl je odlišný. Podle posledních zpráv Tevez odmítl nabídku Interu, neboť se cítí spokojen v podmínkách anglické Premier League. Ăšsilí presidenta Morattiho však v minulosti prokázalo nezlomitelnou povahu. Boj o střelce z West Hamu tedy určitě ještě není u konce.

Mezi útočníky Interu lze očekávat velký boj o místo v základu. Asi nejlépe se podmínkám přizpůsobí Cruz, jenž se v minulosti osvědčil jako platný náhradník. Zdá se navíc, že Argentiec je se svojí pozicí Manciniho žolíka spokojen a prozatím si místo v základu nenárokuje. U Uruguayce Recoby se na 95% počítá s jeho odchodem z Milána. Rozbuškou v týmu nerazzurri se může stát Zlatan Ibrahimovic, jehož chování býva nevyzpytatelné. Pokud Mancini ztratí důvěru ve švédského útočníka, může to silně narušit atmosféru v milánském týmu. Velkou hádankou zůstává i budoucnost Adriana. Brazilec má za sebou nepovedenou sezónu. To má ale i svoji pozitivní stránku. Před Adrianem je motivace dokázat světu, že patří mezi nejlepší útočníky planety. Ĺ anci chce dát brazilskému útočníkovi i Moratti.


Situace v milánském AC

Naprosto odlišnou situaci můžeme dnes vysledovat u milánského AC. Neoficiální šéf rossoneri, Adriano Galliani, i kouč Ancelotti si naříkají, že Milán potřebuje kanonýra. Rossoneri jsou zjevně zklamaní, že prohráli přetahovanou o Suaza s Interem. Současná výbava v podobě trojice - Ronaldo, Inzaghi, Gilardino - milánským nepostačuje. Oliveira, který se letos neprosadil, s největší pravděpodobností odejde. A Borriello se již vydal na hostování do Janova.

Rossoneri mají ve svém hledáčku dva hráče Chelsea (Drogbu a Ĺ evčenka), dva Barcelony (Eto'a a Ronaldinha) a nově i Cassana z Realu. Skromnějším cílem zůstává příchod Freda z Lyonu.

Největším snem AC zůstává věčně usměvavý Ronaldinho. Podle všeobecného mínění ale rossoneri nemají dostatek peněz, aby si mohli přestup mága z Barcelony dovolit. Ronaldinho se včera objevil v Miláně. Oficiálně zavítal do lombardské metropole za nákupy. Italským médiím to nedalo, a začala spekulovat o tom, že Brazilec přijel jednat o svém přestupu.

Ukrajinec Ĺ evčenko mění svá rozhodnutí ze dne na den. Naposledy se vyjádřil, že chce zůstat v Londýně a návrat do Milána tedy neplánuje. Kanonýra Drogby se Chelsea bude zřejmě držet zuby nehty. Odchod Eto'a z Barcelony může uspíšit katalánským klubem nedávno uskutečněný přestup Henryho. Milán ale není ve hře o kamerunského útočníka sám. Eto'a chce například Arsenal nebo Liverpool.

V současné době soustředí rossoneri veškeré úsilí na získání Antonia Cassana z Realu Madrid. Rodák z Bari není v týmu španělského mistra spokojen a odchodu by se nebránil. Realu se podařilo získat Cassana na první pohled za velmi nízkou částku - 5,5 miliónu eur. Jenže Antonio zatím Madridu nestačil vrátit ani tento vklad. Jednání o přestupu Cassana do Milána by měla přinést výsledek v nejbližších dnech.

Jednu posilu do útoku Milánští dnes získali. Ĺ estnáctiletý Slovinec Mitja Novinic ale prozatím stoprocentně skončí v juniorském týmu rossoneri.

/ gazzetta.it, datasport.it, tuttomercatoweb.it, Fot

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články