Zpět na » Serie A » Copa America zavalena hráči Interu

Serie A - Copa America zavalena hráči Interu

0

Líbilo se

Dnes 13:15 - Dnes v noci odstartovalo jihoamerické kontinentální mistrovství. Startovat na něm bude i několik zástupců italské Serie A a nižších soutěží. Na soupiskách účastníků turnaje "Copa America" dominují z italských týmů fotbalisté mistrovského Interu.

Kromě jihoamerických reprezentačních týmů o trofej Copa America bojují i dva přizvané týmy ze středo a severoamerického kontinetu - Mexiko a Spojené státy. Hostitelem šampionátu je Venezuela, obhájcem titulu brazilští "Kanárci".

Nejvíce fotbalistů z italských soutěží má na soupisce Argentina. Shodou okolností kompletní čtveřice Zanetti, Burdisso, Cambiasso a Crespo pochází z Interu. Druhé nejpočetnější "italské" zastoupení má Uruguay, na jehož soupisce nalezneme Recobu s Carinim (oba Inter) a Carlose Valdeze z Treviso. Žádného hráče kopajícího na Apeninském poloostrově naopak ve svém kádru nemá Bolívie, Chile, Ekvádor, Mexiko, Venezuela a USA.

Inter Milán má na jihoamerickém mistrovství hned osm svých zástupců. A to ještě navíc gólman Julio Cesar přišel o místo v brazilské nominaci vinou zranění. Ostatní italské týmy mají na šampionátu po jednom zástupci. Kromě celků Serie A vyslalo na Copu Americu svého hráče i Crotone s Trevisem, letošní účastníci Serie B. Crotone však letos sestoupilo. Jeho barvy hají na mistrovství Ĺ edivcův parťák z útoku, Paraguayec Dante Lopez.

Zástupci italských týmů na turnaji Copa America:
Argentina: Zanetti, Burdisso, Cambiasso, Crespo (všichni Inter)
Brazílie: Doni (AS Řím), Maicon (Inter)
Kolumbie: Cordoba (Inter)
Paraguay: Dante Lopez (Crotone)
Peru: Vargas (Catania)
Uruguay: Carini, Recoba (oba Inter), Carlos Valdez (Treviso)

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články