Zpět na » Serie A » Suazo patří definitivně Interu

Serie A - Suazo patří definitivně Interu

0

Líbilo se

27.06. - Inter dnes oficiálně seznámil veřejnost se zatím největším přestupem letního calciomercata. Nerazzurri si před zraky médií plácli s Hondurasanem Suazem z Cagliari. + video

Suazo se upsal Interu do 30. června 2011. Po vypršení kontraktu mu tedy bude necelých 32 let. Hondurasan během osmi sezón na Sardinii zaznamenal 94 ligových branek. Čtyři sezóny v dresu Cagliari bojoval i ve druhé nejvyšší soutěži. Svému bývalému klubu poděkoval i při dnešní uvítací tiskové konferenci v Miláně. "Děkuji Interu, že mi důvěřuje, stejně jako prezidentovi Cagliari a vůbec celé Sardinii, kterou nosím ve svém srdci," prohlásil Suazo.

Ăštočník bude v Interu nosit dres s číslem 29. Na otázku, proč jej v příští sezóně neuvidíme s obvyklou devítkou Hondurasan odpověděl: "Když přijdete do jiného prostředí, musíte si vybírat z čísel, která jsou k dispozici. Když jsem přišel do Caglari, řekli mi, ať si vyberu číslo, jaké chci. Já jsem si vybral '19', ale nakonec jsem v prvním utkání na hřišti hrál s '29'. Číslo '29' je tedy prvním, které jsem nosil v Itálii, a poznal jsem, že se mi v těch letech podařilo hodně dobrého. Doufám, že tento příběh bude pokračovat stejným způsobem - s číslem 29."

Suazův videoprofil:

/ inter.it, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články