Zpět na » Serie A » Řím nepřijal Grossa za Chivua

Serie A - Řím nepřijal Grossa za Chivua

0

Líbilo se

26.06. - Po Barceloně v jednáních o přestupu Chivua s římským AS selhali i představitelé Interu. Neujala se jejich nabídka, kterou představovalo uvolnění Fabia Grossa do italské metropole. Zdá se, že nejblíže k dohodě s Římany je stále Barcelona. Další v řadě stojí Inter a nově i Real Madrid.

Agenti Chivua vyjednávají souběžně na dvou frontách. Giovanni Becali se nachází v Miláně a je v kontaktu s Interem. Jeho bratr Viktor Becali má v Katalánsku na starosti jednání s Barcelonou.

Zatímco Barcelona odmítla uvolnit za Chivua Zambrottu, jak FotbalPortal.cz informoval již včera, Inter vyložil jako svoji kartu jiného mistra světa - Fabia Grossa. Ani tato nabídka ovšem neskončila dohodou a jednání pokračují dál. AS Řím si cení Rumuna na 18 miliónů eur, Inter nabízí jen 11.

Fabio Grosso má za sebou poměrně nepodařenou sezónu. Výkonnostní propad zavinil jeho reprezentační pauzu. Giallorossi dobře vědí, že angažování římského rodáka Grossa by bylo v tuto chvíli sázkou do loterie. Chivu je perspektivnější vzhledem ke svému věku (je o tři roky mladší) a taktéž vzhledem k tomu, jak zahrál v uplynulé sezóně.

Kromě kauzy Chivu se v případě římského týmu ještě sleduje očekávaný příchod útočníka či ofensivního záložníka Maura Esposita z Cagliari. Prezident Sardů, Massimo Cellino, sice prohlásil, že Esposito již patří giallorossi, ale římský klub na svých internetových stránkách vyvrátil, že by přestup byl již definitivní. Nicméně Římané potvrdili, že angažování fotbalisty Cagliari je jedním z hlavních cílů klubového vedení. O Esposita se zajímá taktéž Neapol.

/ datasport.it, asroma.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články