Zpět na » Serie A » Inter Milán je jednou z možností, říká Rossiho agent

Inter Milán je jednou z možností, říká Rossiho agent

Inter Milán je jednou z možností, říká Rossiho agent © skysports.com - Útočník Giuseppe Rossi z Villarrealu

1

Líbilo se

16.10. - Agent Giuseppe Rossiho Federico Pastorello promluvil o svém svěřenci v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Rai GR Parlamento.

"Inter je určitě jednou z možností pro budoucí Rossiho přestup. Jsme nakloněni strategii prezidenta Nerazzurri Massima Morattiho, který omlazuje kádr a dává šanci mladému kouči," pochválil Inter Pastorello.

"Často s Giuseppem diskutujeme nad možnostmi, které se mu naskýtají a musím dodat, že můj svěřenec má pro Inter jen slova velkého uznání," dodal Rossiho agent, jenž promluvil i o úspěšné rekonvalescenci svého svěřence. "Operace dopadla skvěle a doufám, že se Giuseppe zapojí v březnu příštího roku do plného tréninku a vrátí se do akce ještě před koncem této sezony. Určitě bude lepší než kdykoliv předtím."

Pětadvacetiletý hráč naposledy hrál za Villarreal na podzim 2011, od té doby laboruje se zkříženým vazem v pravém koleni. Giuseppe Rossi v minulosti nastupoval i za Manchester United a Newcastle, v rámci Itálie si zahrál během sezony 2006/2007 za Parmu. V rámci italského národního týmu odehrál Rossi sedmadvacet utkání a připsal si šest branek.

Kam dál?

Marek Kos / Fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články