Zpět na » Serie A » AS Řím chce za Chivua Zambrottu

Serie A - AS Řím chce za Chivua Zambrottu

0

Líbilo se

25.06. - Podle italského Datasportu je římské AS ochotno uvolnit rumunského obránce Chivua do Barcelony, pokud španělský vicemistr přenechá "Vlkům" Gianlucu Zambrottu. Barcelona ale není tomuto ústupku nakloněna.

Rumun Chivu se nedohodl s římským AS na prodloužení smlouvy. O jeho služby záhy projevila zájem Barcelona. Dlouhodobě rumunského obránce, jehož rány dokáží téměř trhat sítě, sleduje i Inter Milán. Barca je zatím ve vyjednávání o přestupu aktivnější.

Giallorossi údajně odmítli všechny tři hráče, které Katalánci za Chivua nabídli. Jednalo se o Bellettiho, Sylvinha a Giulyho. Podmínkou transferu Rumuna do Barcelony je pro AS příchod italského reprezentačního beka Zambrotty. Nominální hodnota rumunského fotbalisty dosahuje pro žlutočervené 18 miliónů eur. První odezvou Katalánců bylo, že Zambrottu nepustí. Nyní se tedy vyčkává, zda některá ze stran přijde s novými podmínkami nebo ustoupí.

Gianluca Zambrotta již v několika rozhovorech prohlásil, že by se do Itálie jednou rád vrátil. Jeho vysněným klubem je milánské AC.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články