Zpět na » Serie A » Inter Cassana chválí, koupit ho nechce

Serie A - Inter Cassana chválí, koupit ho nechce

0

Líbilo se

23.06. - Antonio Cassano zakončil uplynulou sezónu ziskem titulu s Realem Madrid. Ke spokojenosti má přesto daleko. Ve španělském týmu nastupoval nepravidelně a současně ztratil místo v italské reprezentaci. Cassano médiím řekl, že těžké časy zvládnul i díky podpoře kouče Manciniho z Interu. Přestup k nerazzurri však italský útočník vidí jako nepravděpodobný.

Cassano měl v Realu velký problém se vztahem ke kouči Capellovi. Se svým krajanem se dostal několikrát do konfliktu. O povaze Cassana se začalo pochybovat nejen ve Ĺ panělsku, ale i v Itálii. Řada expertů zazlívá Antoniovi promarněný talent. K obhájcům Cassana však patří Roberto Mancini, kouč italských šampiónů. Roberto Mancini veřejně označil Antonia Cassana za současný největší talent italského fotbalu. "Uvedl několik hezkých slov na mojí adresu, a je tedy jedním z mála, kteří mluví o Cassanovi hezky. Nakonec si myslím, že máme oba podobnou povahu. Také on stejně jako, když byl mladý, udělal několik chyb," poznamenal pětadvacetiletý útočník.

Přestup Cassana do Interu ale není příliš pravděpodobný. Blízko k přesunu z Madridu do Milána měl rodák z Bari spíše v zimním přestupním termínu. Nerazzurri nyní loví jiné útočníky. Bojují například o Teveze. Případ honduraského útočníka Suaza, kterého si osvojuje AC Milán, ačkoliv se již předběžně dohodl s Interem, může mít soudní dohru. Jisté však je, že Moratti neusiluje o získání Cassana.

"Zajisté mě mrzí, že prezident Moratti o mne nejeví zájem, ale také mu děkuji za to, že se o mně několikrát vyjádřil v pozitivním smyslu. Řekl, že jsem velký hráč," uvedl Cassano na adresu prezidenta Interu.

Ernesto Bronzetti, hráčský agent a italský expert na španělský přestupový trh, radí zatím Cassanovi zůstat v Madridu. Do týdne by měl klub zveřejnit jméno nového trenéra. Favoritem na tuto pozici je Němec Bernd Schuster. Podle Bronzettiho by Cassano mohl pod novým koučem dostat více příležitostí.

Cassanova kariéra:
1999-2001 Bari
2001-2005 AS Řím
2006- Real Madrid

/ gazzetta.it, eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články