Zpět na » Serie A » Rocchi a Lazio se zatím nedohodli

Serie A - Rocchi a Lazio se zatím nedohodli

0

Líbilo se

24.06. - Tommaso Rocchi, velká opora a nejlepší střelec Lazia, se zatím stále nedohodl s římským klubem na prodloužení smlouvy. S nabídkou Lazia není útočník italské reprezentace spokojen. V příští sezóně by měl být přitom Rocchi hlavním střeleckým tahounem biancocelesti v Lize mistrů.

Tommaso Rocchi má v Laziu podepsanou smlouvu do konce příští sezóny. Již nyní by ji proto rád prodloužil. Vzhledem ke svému významu pro klub samozřejmě doufá, že mu prezident Lotito s dalšími členy vedení nabídnout lepší podmínky. To se zřejmě nestalo a první kolo jednání mez hráčem a představenstvem Lazia skončilo bez úspěchu. Další schůzka Rocchiho s klubem je naplánována na příští týden.

"Mrzí mě to, protože jsem doufal, že se tato záležitost vyřeší na konci sezóny, a já budu moci v klidu odpočívat na dovolené a připravovat se na novou sezónu. Doufám, že k dohodě dospějeme co nejdříve, jinak zůstanu s aktuální smlouvou...ale bez spokojenosti!" popsal situaci Rocchi zklamaně na svých oficiálních stránkách. A jak známo z fotbalového prostředí, nemůže být pro klub snad nic horšího, než vlastní nespokojení hráči.

/ tommasorocchi.it, datasport.it, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články