Zpět na » Serie A » Římané poznali, že musí zabrat

Serie A - Římané poznali, že musí zabrat

0

Líbilo se

22.07. - Loňský pohárový vítěz a ligový vicemistr, římské AS, vstoupilo do přípravy velmi ostudně. V Dortmundu se svěřenci kouče Spallettiho uvedli prohrou 0:4. Samotný trenér vidí problém v únavě hráčů a v jejich nedostatečné fyzické přípravě.

Zatímco například Fiorentina zažila čtyřicetistupňové peklo při zápase s rumunskou Timisoarou, římské AS polila na Signal Iduna Parku studená sprcha. První představení svěřenců kouče Spallettiho skončilo debaklem 0:4.

V sestavě Římanů se přitom objevily hlavní opory jako Totti, Perrotta nebo Mancini. Mezi tyčemi ale zastoupil čerstvého šampiona jihoamerického kontinentu Doniho Curci. Italský mladík musel lovit míč ze své sítě hned čtyřikrát.

"Tento zápas nám umožnil pochopit, v jaké fázi přípravy se nacházíme. Oni jsou mnohem dále než my a v každém případě odehráli velký zápas. Předvedli na hřišti souhru a rychlé technické kousky. My jsme nastoupili po pěti dnech fyzické přípravy, stále ještě v rozeběhnutém procesu. Naše fyzička odhalila únavu, i když snad se nám s tím něco podaří udělat," zhodnotil zápas trenér Spalletti. Giallorossi zahájili tréninkovou fázi přípravy 17. července, v Itálii jako jedni z posledních.

Zápas se povedl překvapivě Rumunovi Chivuovi, který je stále jednou nohou na odchodu z klubu. Kouč Spalletti jej označil za hráče, jenž v utkání obstál díky svým fyzickým předpokladům.

Římané nejsou jediným italským týmem, který již zakusil v nové sezóně porážku. Udinese dnes ostudně podlehlo celku Mezzocorona ze čtvrté nejvyšší soutěže.

/ asroma.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články