Zpět na » Serie A » Puma Emerson by rád do Milána

Serie A - Puma Emerson by rád do Milána

0

Líbilo se

21.07. - Brazilec Emerson (přezdívaný Puma), který v minulosti oblékal v Itálii dres Juventusu a římského AS, touží po návratu do Serie A. Záložník Realu nemá důvěru nového kouče Schustera a z Madridu chce co nejdříve pryč.

Schuster představil svoji představu o nové záloze Realu, ve které není pro Emersona místo. "Čtyři fotbalisté, o kterých uvažuji pro zálohu, jsou Gago, Diarra, De la Red a Guti. Klub ví, že pro Emersonův odchod jsou dveře otevřeny."

Brazilec dnes přišel s replikou. "V Realu je všechno těžké. Doplácím na skutečnost, že jsem jedním z hráčů, které si oblíbil Capello. U rossoneri funguje vše zázračně, na hřišti i mimo něj, všichni mají touhu hrát," pokusil se Emerson o srovnání aktuální situace ve dvou evropských velkoklubech. Brazilec o Realu dále poznamenal: "Tento rok v lize jsme nevyhráli my, ale Barcelona prohrála."

Kouč Ďáblů z via Turati, Carlo Ancelotti, již dříve uvedl, že by v Miláně kvůli náročnému programu uvítal alternativu za Gennara Gattusa. Jedním z adeptů pro tuto roli byl Motta z Barcelony a druhým právě Emerson. Schusterovo uvedení v Madridu tak může Brazilcovu cestu do Milána jen uspíšit.

/ gazzetta.it; FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články