Zpět na » Serie A » Adriano: Hodně jsem pil

Serie A - Adriano: Hodně jsem pil

0

Líbilo se

21.07. - Adriano dnes vysvětlil, proč byl v poslední sezoně k vidění více v klubech než na hřišti. Interu také slíbil, že mu projevenou důvěru oplatí.

Adriano byl dlouho považován za jednoho z nejperspektivnějších útočníků na světě. V posledních dvou letech se o něm ale mluvilo daleko více v souvislosti s kluby a nočními bary než s výkony na hřišti.

"Moc mi chyběl můj otec. Zemřel v létě 2004, ale jeho absenci jsem výrazně pocítil až později," řekl Adriano pro Gazzetta dello Sport.

"Neviděl jsem ho umírat, takže když jsem se poté vrátil do Itálie, dál jsem žil s pocitem, že je doma v Brazílii. Bolest přišla až ve chvíli, kdy jsem se vrátil do Brazílie na dovolenou. On tam nebyl a já tolik chtěl být s ním," vysvětlil Adriano.

To byl začátek kolotoče, který Adriana stále více uvrhal do barů a vzdaloval od jeho předchozího života.

"Hádal jsem se s mojí přítelkyní Danielou, která čekala mého syna. Tak jsem začal večer chodit do baru a nočních klubů. Snažil jsem se svoje problémy spláchnout alkoholem. Hodně jsem pil a každý večer chodil ven. Musel jsem, nemohl jsem spát. Bylo pro mě nemožné zůstat večer doma. Cítil jsem se hrozně sám," říká Adriano.

Adriano totálně vypadl z fotbalové formy, přibral na váze a byl vyhozen z týmu po hádce s trenérem Mancinim. Přál si opustit Milán a přestoupit do Realu Madrid, ale prezident Moratti mu stále věřil a přestup zamítl.

"Podíval jsem se do očí svému synovi na jeho narozeniny a viděl jsem, jak je zklamaný. Musel jsem něco udělat, takhle to dál nešlo. Dnes jsem znovu objevil svou rodinu, mou přítelkyni a svoje povinnosti. V tomhle to pro mě bylo prospěšné. Nyní se cítím silný a můžu Morattimu a Interu všechno vrátit. Musím Morattimu poděkovat za to, jako se mnou měl trpělivost. Je nádherné vědět, že váš prezident s vámi počítá, obzvláště v těžkých chvílích. Byl na mě tvrdý, ale nikdy mě nenechal samotného. Všechno mu teď oplatím, nejen brankami, ale i úsilím, tvrdou prací a potem," slibuje Adriano.

Adriano má v sobě dar od boha, který ho činí jedním z nejlepších světových útočníků. Pokud bude znovu hrát jako před pár lety, v Interu na tyhle dvě sezony jistě rádi zapomenou.

Zdeněk Leitkep / gazzetta.it, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články