Zpět na » Serie A » Přestoupí Júlio César do Anglie?

Přestoupí Júlio César do Anglie?

Přestoupí Júlio César do Anglie? © zimbio.com - Júlio César v dresu Interu Milán

1

Líbilo se

25.07. - Po angažování Samira Handanoviče byl brazilský gólman Júlio César odsunut u Nerazzurri na vedlejší kolej a ačkoliv by nejraději podle vlastních slov zůstal ve stávajícím klubu, chystá se jeho brzký odchod jinam. O dvaatřicetiletého brankáře se prý zajímají Arsenal Londýn a Tottenham Hotspur.

V nedávné minulosti také proběhly italskými médii spekulace o zájmu AS Řím, Gialorossi ale vše rychle popřeli a hodlají zjevně dále pokračovat s brankářským duem Maarten Stekelenburg - Bogdan Lobont.

Gunners mají v kádru tři poměrně mladé brankáře, týmová jednička Wojciech Szczęsny oslavil tento rok teprve dvaadvacáté narozeniny a zkušený brankář by se určitě hodil. Kohouti naopak nepočítají se službami brazilského gólmana Heurelha Gomese, jenž proslul velmi nevyrovnanými výkony a zároveň se nechtějí spoléhat jen na jednačtyřicetiletého Brada Friedela. Tottenham projevil velký zájem i o Huga Llorise z Lyonu, ten by ale klubovou kasu vyšel podstatně dráž.

Júlio César je hráčem Interu Milán od léta 2005, když přišel na San Siro po pouhém půlroce v Chievu Verona. Brzy se stal týmovou jedničkou a zároveň začal být experty považován za jednoho z nejlepších gólmanů planety. V uplynulém ročníku Serie A vychytal brazilský gólman jedenáctkrát čisté konto, ve 22 zbylých utkáních inkasoval ale hned 43 branek.

Marek Kos / FotbalPortal.cz

Nejnovější články