Zpět na » Serie A » Ujfaluši neprodlouží smlouvu

Serie A - Ujfaluši neprodlouží smlouvu

0

Líbilo se

20.07. - Tomáš Ujfaluši je zřejmě definitivně na odchodu z Florencie. Hráč odmítl v klubu prodloužit smlovu, což znamená jeho odchod. Jedinou neznámou je tak termín odchodu.

Ujfaluši je toto léto prakticky neustále spojován s přestupem. Jako první se ozvala Sevilla. Poté se mluvilo o zájmu Bayernu Mnichov, nyní je údajně znovu aktuální Sevilla, která dala najevo, že její zájem o hráče trvá.

"Setkám se se sportovním ředitelem Fiorentiny Pantaleem Corvinem a vysvětlím mu, že není v Tomášově zájmu prodlužovat smlouvu," řekl Dalibor Lacina pro Gazzetta dello Sport.

Ujfaluši přišel do Florencie v létě 2004 jako velká posila po návratu klubu do Serie A. Jeho současná smlouva platí ještě rok do června 2008. Poté bude moci klub opustit zdarma jako volný hráč na základě Bosmanova pravidla.

Pro Fiorentinu by tak bylo výhodné Ujfalušiho prodat ještě nyní, dokud za něho dostane nějaké peníze. K tomu se Corvino ale nechystá. Pro Corvina s Prandellim je daleko přijatelnější varianta, že Ujfaluši proti své vůli odehraje v klubu ještě jednu sezonu. Během ní by se měl na Ujfaluši místo postupně posunout bud Potenza nebo nová posila Anthony Vanden Borre.

Zdeněk Leitkep / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články