Zpět na » Serie A » Nuno Gomes by mohl posílit Lazio

Serie A - Nuno Gomes by mohl posílit Lazio

0

Líbilo se

20.07. - Přestože kouč Delio Rossi mohl být v minulé sezóně s výkony a střeleckou potencí svých útočníků maximálně spokojen, Lazio připravuje příchod dalšího kvalitního forvarda. Z lisabonské Benfiky má do Říma údajně namířeno Nuno Gomes, jemž si Serie A v minulosti zahrál dvě sezóny za Fiorentinu.

Nuno Gomes je se mzdou 200 tisíc eur měsíčně nejlépe placeným fotbalistou Benfiky. Nyní se lisabonský klub snaží šetřit a Nuno Gomes pro něj začíná být přebytečným luxusem. Portugalec již odmítl nabídky španělského Levante a londýnského West Hamu. V Itálii se o útočníka zajímá ještě Turín a Neapol. Lazio může portugalskému kanonýrovi nabídnout nejlepší vyhlídky. V dresu biancocelesti by měl možnost zahrát si v Lize mistrů. Jedenatřicetiletý reprezentant nastupující obvykle s číslem '21' již hrál Serii A v dresu Fiorentiny v letech 2000-2002. Za Violu nastřílel 14 branek a vybojoval s ní Italský pohár.

Biancocelesti se ještě zajímají o bulharského střelce Bojinova (Fiorentina). Jeho příchod k Rossiho týmu by si ovšem nejspíš vyžádal přesun Rocchiho či Pandeva. Ăštok Lazia zřejmě opustí albánský proslulý hlavičkář Igli Tare, jehož novým zaměstnavatelem by se měla stát Sevila.

O možném stěhování Nuno Gomese do Itálie informoval FotbalPortal své čtenáře již v květnu. Článek si můžete přečíst zde .

/ eurosport.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články