Zpět na » Serie A » Fiorentina podepsala Semioliho s Vierim

Serie A - Fiorentina podepsala Semioliho s Vierim

0

Líbilo se

19.07. - Aktualizováno! Podle ranních zpráv italských médií podepsal doposud volný hráč Christian Vieri jednoletý kontrakt s Fiorentinou. Kanonýr by měl v nejbližších hodinách dorazit na soustředění Violy do Alta Adige. Vieriho přítomnost u Violy zřejmě urychlí odchod Bojinova. Fiorentina se také dohodla s Chievem na přestupu Franca Semioliho.

Christian Vieri odehrál minulou sezónu v Bergamu. Většinu ligového ročníku byl ale zaměstnán rekonvalescencí po zranění kolene. Vierimu v červnu skončila smlouva s Atalantou a stal se volným hráčem. Na útočníka přezdívaného Bobo si brousily zuby Neapol, Lazio a Palermo. Nakonec překvapivě skončil ve Florencii. Jednoletá smlouva by měla Vierimu zajistit plat 1,5 miliónů eur. Příchod zkušeného útočníka zvyšuje konkurenci forvardů u Fialek. Nyní se zřejmě zcela otevírají dveře k odchodu bulharského talenta Bojinova. O hráče, který v minulé sezóně kopal za Juventus, má evidentní zájem Parma a moskevské kluby CSKA a Spartak.

Oficiální stránky Fiorentiny se oproti fanouškovským webům o Vieriho přestupu zatím nezmiňují.

Fiorentina dnes dotáhla další dlouho očekávaný přestup. Fialky nakonec vyhráli souboj o záložníka Chieva Franca Semioliho. Klub dnes oficiálně potvrdil, že se s Chievem dohodl na přestupu 27letého záložníka.

Semioli byl dlouho předmětem přetahování Fiorentiny, Neapole a AS Řím. Fiorentině nakonec pomohlo, že angažmá v klubu preferoval sám Franco Semioli. Přestupová suma nakonec činí 5,5 milionu euro. Klub uvedl, že Semioli bude představen zítra ve 12:00 na tiskové konferenci.

/ Zdeněk Leitkep; gazzetta.it, acffiorentina.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články