Zpět na » Serie A » Ramos odmítá spekulace o nabídce AC Milan

Ramos odmítá spekulace o nabídce AC Milan

Ramos odmítá spekulace o nabídce AC Milan © -

0

Líbilo se

09.11. - AC Milan se velmi zajímá o defenzivní hvězdu Realu Marid, Sergio Ramose, ale jak se zdá, získat tohoto mladého Španěla na San Siro bude nadlidský výkon. Ramos navíc všechny spekulace o jednání s AC Milan odmítá.

21-letý ex-sevillský fotbalista nastoupil za Los Galacticos již ve 77 zápasech a stal se důležitou součástí madridského týmu. Jeho skvělé výkony zaujaly nejvíce skauty AC Milan a milánský boss Arrigo Sacchi ho přirovnává k novému Paolu Maldinimu.

Přestože Rossoneri velmi nahlas uvažují o předložení nabídky o tohoto hráče, pro italský velkoklub je tu jeden háček. Ramos má totiž v Realu Madrid podepsaný kontrakt až do roku 2013 a navíc je ve smlouvě zakotvena klauzuli obsahující astronomickou cenu za jeho odchod. Ramos však veškeré spekulace popírá.

" Myslím si, že by bylo pro mě hodně obtížné hrát za Milan. Jsem velmi potěšen, když takový velkoklub, jakým je AC Milan, se zajímá o mé služby, ale já stále myslím na zůstání v Realu Madrid. Tady v Madridu jsem velmi šťastný a nemám žádné důvody tento slavný klub opustit. "

Přestože šance na zisk Sergia Ramose vypadají mizivé, španělský magazín Marca předpokládá, že by AC Milan mohl získat Ramose výměnou za Kaká. O toho se Real Madrid zajímá již delší dobu, ale neúspěšně.

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Související odkazy
Nejnovější články