Zpět na » Serie A » Parma chce Rossiho

Serie A - Parma chce Rossiho

0

Líbilo se

17.07. - FC Parma dál pokračuje ve snaze získat Giuseppe Rossiho. Mladá hvězda působila na jaře v Parmě na hostování v tým z města potravin se nevzdává naděje na jeho udržení.

Parma je v současné době jediným italským klubem, který poslal do Manchesteru nabídku za Rossiho. Potvrdil to hráčův agent Andrea Pastorello. Parma údajně nabídla 6 milionů liber. V posledních dnech se objevily zprávy, že také Neapol a Fiorentina chtějí Rossiho získat, Pastorello to však dementoval.

"Jediná nabídka pro Giuseppeho z Itálie přišla z Parmy," řekl Pastorello rádiu Kiss Kiss.

"Mluvil jsem s ředitelem Neapole Pierpaolem Marinem, ale mluvili jsme o jiných hráčích, ne o Giuseppem. Nemohu potvrdit, že by Neapol učinila nabídku za Giuseppeho," prohlásil Pastorello.

Rossi byl spojován také s Fiorentinou, která hledá nového útočníka po odchodu Toniho a plánovém odchodu Bojinova. Pastorello ale s Fiorentinou podle svých slov o Rossim nemluvil. Prezident Parmy Tommaso Ghirardi tak dál doufá, že jeho klub si přivede jednu z budoucích hvězd světového fotbalu. Manchester chce za Rossiho údajně 10 milionů liber.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články