Zpět na » Serie A » Inter získal Jimeneze

Serie A - Inter získal Jimeneze

0

Líbilo se

13.07. - Inter Milán získal další posilu. K nerazzurri míří Chilan Luis Antonio Jimenez z Lazia Řím. Pro Jimeneze bude Inter už třetím klubem Serie A. V Interu prošel lékařskými testy a nyní již nic nebrání tomu, aby jej Ternana do Milána uvolnila na hostování. Nerazzurri by navíc měli získat na služby chilského záložníka předkupní právo.

Jimenez byl v Laziu vyřazen z kádru před několika dny. Ăšdajně za to mohli námluvy právě s Interem. Nyní má ale Jimenez nové působiště. Inter Milán ho získal na roční hostování s možností trvalého přestupu po sezoně za jedenáct milionů euro.

Jimenez působil v Laziu teprve krátce. Za půl sezony stihl odehrát 16 zápasů a dát dvě branky. V Laziu získal dostatek prostoru díky zdravotním problémům Stefana Mauriho. Jimeneze si velmi přál trenér Mancini, který v něm vidí možnou budoucí náhradu za Luise Figa. Chilan dlouho patřil třetiligové Ternaně. Z ní si odskočil na půlroční hostování do Fiorentiny, jeho přestup ale brzdily finanční požadavky mateřského klubu. Nakonec ho získalo Lazio Řím a nyní se stěhuje do Milána.

Trenérovi Mancinimu se tak i nadále rozrůstá kolonie jihoamerických fotbalistů. Inter právě ukončil předpřípravu na Sardinii a chystá se do alpského střediska Riscone di Brunico. Zde by mohl po boku hvězdných fotbalistů vyběhnout do terénu i Luis Jimenez.

Zdeněk Leitkep / Marek Numerato, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články