Zpět na » Serie A » Peruzzi nebude pracovat v Laziu

Serie A - Peruzzi nebude pracovat v Laziu

0

Líbilo se

12.07. - Bývalý brankář Lazia Řím Angelo Peruzzi, který po letošní sezoně ukončil hráčskou kariéru, se vzdal vyhlídek na manažerskou práci v Laziu.

Zjevně zklamaný Angelo Peruzzi dnes předstoupil před novináře, aby okomentoval jednání mezi ním a klubem. Podle předpokladů měl Peruzzi dál působit v Laziu v některé z pozic ve vedení klubu. To se však nestane.

"Bez jakékoli hořkosti mohu říct, že jsem toho dal Laziu hodně a Lazio dalo hodně mě. Už jednou jsem řekl, že nechci odejít. Bohužel, Lazio mě nepotřebuje. Zrušil jsem svou smlouvu s Laziem a nikdy jsme nevedli vážná jednání o mém působení v klubu na manažerské pozici. Právě teď nemám s Laziem nic společného. Kromě minulosti samozřejmě. Děkuji Rossimu a Sabatinimu a zvláště pak mým spoluhráčům. Vyjadřují se o mě opravdu krásně, mám z toho radost," řekl Peruzzi.

"K tomu, abych mohl úspěšně pracovat v Laziu, musel bych cítit důvěru ze všech stran. Nyní jsem volný a pokud se mi Lazio ozve, můžeme jednat. Zatím jsem ale mluvil dvakrát s Lolitem a to výhradně o zrušení mé smlouvy," potvrdil Peruzzi.

Angelo Peruzzi patří k nejlepším světovým brankářům posledního desetiletí. Byla by škoda, kdyby ve fotbale dál nepůsobil.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články