Zpět na » Serie A » Neposílené Empoli zahájilo přípravu

Serie A - Neposílené Empoli zahájilo přípravu

0

Líbilo se

11.07. - Empoli zahájilo přípravu na novou sezónu. "Trpaslíka" z Toskánska čeká náročná sezóna. Cagniho tým bude poprvé v historii bojovat v Poháru UEFA. Zatím ale příliš neposílil, naopak přišel o oporu zálohy, Argentince Almirona.

Kouč Gigi Cagni již na úterním srazu přemýšlel nad taktikou. Právě dokonale vypracovaná strategie vynesla v loňské sezóně modrobílým sedmé místo v tabulce. První trénink před novou sezónou se zaměřil na strečink a ovládání balónu. Cagni zahájil přípravu prozatím bez zraněného útočníka Saudatiho. Na úterním tréninku Empoli se ale ze závažnějších důvodů neobjevil ani obránce Francesco Pratali. Za jeho absencí údajně stojí hráčova neshoda s vedením klubu ohledně mzdy. Pratali by dokonce mohl toskánský tým opustit. Zájem o něj projevilo Lazio a Turín. Prataliho odchod by byl pro Empoli nepříjemnou zprávou. Cagni by musel shánět do obrany náhradu.

Empoli má zatím v realizaci přestupové politiky dluh. Na novou sezónu, ve které si zahraje i v Poháru UEFA, zatím toskánský klub příliš nezbrojí. Do zálohy získalo Empoli Antoniniho ze Sieny, Giacomazziho z Lecce a Abateho z Modeny. O místo v útoku se popere mladík Giovinco z Juventusu a Volpato z Arezza, jenž má taktéž za sebou zkušenost v turínském klubu. Na druhou stranu Empoli opustil obránce Lucchini (Sampdoria), tvůrce hry Almiron (Juventus) a útočník Matteini (Palermo).

/ datasport.it, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články