Zpět na » Serie A » Adriano chce dát 20 gólů

Serie A - Adriano chce dát 20 gólů

0

Líbilo se

11.07. - Brazilec Adriano má před novou sezónou velké plány. Opět chce bojovat o pověst nejlepšího hráče planety. V novém ročníku sní o dvaceti vstřelených brankách. Góly dávat musí, jinak se v nabitém útoku nerazzurri neprosadí.

Zatímco Brazilcovi spoluhráči si postěžovali na přetlak v útoku Interu, zdá se, že Adriano se soustředí pouze na sebe. Vloni nastřílel pouze pět branek a nyní si chce tedy u fanoušků napravit reputaci. V modročerném dresu hraje útočník od ročníku 2001/02. Střídavě mezitím však působil i ve Florencii a v Parmě.

O Interu lichotivě poznamenal: "Je to po Brazílii můj druhý domov, to jsem říkal vždy. Jsem zde šťastný, velmi si vážím Morattiho. Prožil jsem si ošklivé okamžiky, ale v Interu vždy stály při mně." Brazilec také uvedl, že si velmi váží přezdívky Imperatore, kterou jej označují hlavně fanoušci Interu.

Na otázku, kolik branek nastřílí v příští sezóně, se Adriano nejprve zdráhal redaktorům Gazzetty dello Sport odpovědět. Nerad prý o takových věcech mluví ještě před tím, než vůbec sezóna začne. Nakonec ale Adriano odtajnil svoji představu: "Věřím, že jich dám hodně, dvacet."

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články