Zpět na » Serie A » Camoranesi prodloužil smlouvu

Serie A - Camoranesi prodloužil smlouvu

0

Líbilo se

10.07. - Aktualizováno!!! Mauro Camoranesi možná opustí Juventus. Jeho agent prohlásil, že pokud Stará dáma nezvýší jeho plat, Camoranesi odejde. Dnes bylo oznámeno, že Camoranesi již prodloužil smlouvu do června 2010.

V Argentině narozený italský reprezentant nyní jedná o nové smlouvě s vedením Juventusu. Nyní odkryl své požadavky a trvá na lepším platovém hodnocení, pokud má podepsat novou smlouvu.

"Musíme najít takové řešení, které bude dobré pro všechny strany. Pokud má Mauro zůstat, klub bude muset zvýšit svou nabídku. Po sestupu do Serie B chtěl Mauro odejít, ale nebylo mu to umožněno. Je logické, že tu nebyl příliš šťastný. Je Mistr světa, Serie B je pro něho málo. Ale zůstal, zasloužil by si větší plat," říká Mauro Fortunato, hráčův agent.

"Nyní budeme jednat, nebude to jednoduché. Musíme pamatovat na to, že současná smlouva ještě dva roky platí. Pokud bude zvýšení platu zablokováno, budeme požadovat to samé, co před minulou sezonou, tedy přestup," vyhlásil Fortunato.

Dnes se také objevila zpráva, že vedení Juventusu se zatím nedohodlo na prodloužení s Pavlem Nedvědem. Nedvědovi byl údajně nabídnut nižší plat, než očekával. Proto může být zvýšení platu pro Camoranesi také problémem.


Aktualizováno: Dnes večer bylo oznámeno, že Mauro Camoranesi se dohodl s klubem na prodloužení smlouvy o jeden rok do června 2010. Včerejší zprávy o možném odchodu tedy zabraly a Camoranesi nakonec dosáhl žádaného zvýšení platu. Jeho nový plat činí zhruba 3,5 milionu euro ročně. Hráčův agent Sergio Fortunato potvrdil, že hráč je připraven zítra nastoupit do tréninkového kempu Juventusu Turín.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články