Zpět na » Serie A » Garrone: Chci Montellu a Ligu mistrů

Serie A - Garrone: Chci Montellu a Ligu mistrů

0

Líbilo se

09.07. - Sampdoria má velké plány. Alespoň tomu nasvědčují slova klubového prezidenta Garroneho. Ten má v úmyslu do Janova přivést útočníka Montellu, římského kanonýra, jenž na jaře hostoval ve Fulhamu. Do čtyř let chce Garrone, aby jeho Doria hrála Ligu mistrů.

Třiatřicetiletý Vincenzo Montella v Serii A nasázel již 137 gólů. Sampdorii by měl jeho přestup stát údajně 3 milióny eur. Montella by dres blucerchiati neoblékl poprvé. Za Dorii hrál již v letech 1996-99. Vincenzo má za sebou i dvacet startů v italské reprezentaci. Díky způsobu oslavy vstřelené branky se mu přezdívá "Aeroplanino" - tedy "Letadélko".

Prezident Garrone si pochvaluje příchod kouče Mazzarriho (dříve Reggina). Věří mu natolik, že před Sampdorii klade velké cíle. "Tento rok míříme na UEFU, ale v okruhu čtyř let se pokusíme o Ligu mistrů," řekl klubový šéf. V soutěži, která předcházela Lize mistrů, Poháru mistrů evropských zemí, to Sampdoria dotáhla nejdále do finále. V roce 1992 se tým kolem Vialliho, Manciniho, Pagliucy či Katance poklonil hvězdné Barceloně až v prodloužení. Před současným vedením janovského klubu je pořádný kus cesty, aby navázal na takovéto úspěchy.

/ tuttomercatoweb.it, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články