Zpět na » Serie A » Nedvěda jednání s Juve zklamalo

Serie A - Nedvěda jednání s Juve zklamalo

0

Líbilo se

09.07. - Pavel Nedvěd se dnes sešel s klubovým vedením ohledně vyřešení své budoucnosti v Juventusu. A výsledek? Nedvěd neřekl, zda bude pokračovat v kariéře, nebo skončí. Z jednání s klubovým sekretářem Blancem je však český záložník zklamaný. Nevylučuje, že skončí.

Nedvěd jednal s Juventusem o nové smlouvě. Ale nabídka ze strany bíločerných jej zřejmě neuspokojila. "Jsem trochu zklamaný. Dostal jsem nabídku, kterou vyhodnocuji. Mám tedy na rozhodnutí několik málo hodin. Zvažuji všechno," řekl Pavel Nedvěd. Pod pojmem "všechno" je třeba hledat i možnost ukončení kariéry.

Zklamání z jednání s představitelem klubu Blancem neskrýval ani Nedvědův agent Mino Raiolo. "Jestli nabídka Juventusu bude stejná jako dnes, věřím, že se Nedvěd rozhodne skončit. Dnes jsme nedospěli ke shodě. Jestli bude Pavel na soustředění za dva dny? To nevím, jestli tam bude. Je to také otázka peněz. Pokud se neshodneme, můžeme se také obrátit na soud, aby nás uvolnil ze smlouvy." pohrozil Raiola. Nedvěd má nyní v Turíně smlouvu do roku 2009.

Na Apeninském poloostrově hraje český záložník od podzimu 1996. Do roku 2001 hrál v Laziu, se kterým vybojoval titul italského mistra, Italský pohár a Pohár vítězů pohárů. S Juventusem, který jej koupil za 41,2 miliónů eur, později získal další dvě scudetta.V roce 2003 Pavel Nedvěd získal Zlatý míč pro nejlepšího evropského hráče od časopisu France Football. Prestižní trofej si vysloužil za to, že dovedl Juventus k titulu a do finále Ligy mistrů. Za českou reprezentaci odehrál celkem 91 utkání a nastřílel za ni 18 gólů. V dresu národního týmu vybojoval stříbrnou a bronzovou medaili z evropského šampionátu. Kariéru u reprezentace uzavřel Nedvěd 16. srpna 2006 v udelu se Srbskem.

V srpnu pětatřicetiletý Nedvěd budí stále respekt. V letošní sezóně jej italská média hodnotila jako klíčového hráče pro Juventus v boji o návrat do nejvyšší soutěže. V Serii B byl Pavel Nedvěd dokonce nejlépe hodnoceným fotbalistou. Nedávno se Pavel Nedvěd svěřil médiím, že chce žít v Itálii i po skončení aktivní hráčské kariéry.

/ gazzetta.it/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články