Zpět na » Serie A » Bojinov přestupuje do Manchesteru City

Serie A - Bojinov přestupuje do Manchesteru City

0

Líbilo se

01.08. - Ăštočník Fiorentiny Valeri Bojinov přestupuje do Anglie. Do Manchesteru City si ho vybral trenér Sven Goran Eriksson. Podle posledních zpráv z Itálie byl transfer uzavřen dnes po poledni.

Bulharský kanonýr odehrál loňsko sezonu na hostování v Juventusu Turín. Ten o něho ale nadále neměl zájem a tak se Bojinov vrátil do Fiorentiny. Tam ale odmítl prodloužit smlouvu, která mu končí příští léto a vedení proto vyhlásilo, že Bojinov je na prodej.

Jako zájemci byly často zmiňovány kluby jako Parma, Neapol a Turín. Do hry ale vstoupil Sven Goran Eriksson a jeho Manchester City a Bojinov míří do Anglie. Cena se pohybuje kolem 5 milionů liber.

Bojinov je už druhým hráčem, který do City zamíří z Itálie. Už dříve Eriksson koupil kanonýra Regginy Bianchiho. Zájem má navíc i o Giorgia Chielliniho a údajně i o Manuele Blasiho. Chielliniho transfer ale zastavilo vedení Juventusu. Prezident Coboli Cigli prohlásil, že Chiellini dál figuruje v klubových plánech a zůstává.

Bojinova by měl ve Fiorentině nahradit Victor Obinna z Chieva. Jeho transfer je údajně těsně před dokončením. Oznámen by údajně mohl být už ve večerních hodinách.

Zdeněk Leitkep / channel4.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články