Zpět na » Serie A » Přestupy dalších týmů II.

Serie A - Přestupy dalších týmů II.

0

Líbilo se

01.08. - Přestupní termín v Serii A se nachází zhruba v polovině. Po velkoklubech a menších klubech přichází na řadu v krátkém shrnutí přestupových plánů ostatní kluby Serie A. Ve druhé části se podíváme na Livorno, Neapol, Parmu a Regginu.

Livorno v létě ztratilo několik hráčů. Odchody Cesara (Inter), Kuffoura (AS Řím), Fioreho (Valencia), Pfertzela (Bochum), Passoniho (Mantova), Coppoly (Messina), Paulinha (Grosseto) Morroneho (Parma) a především kapitána Lucarelliho (Doněck) bude pro tým těžké nahradit. Na druhou stranu se klubu zatím daří udržet brankáře Ameliu. Tomu by v příští sezoně měli pomáhat Mazzoni (Lecco), E. Filippini (Bologna), Ribas (Inter), Rossini (Catania), Dhorasoo (bez smlouvy), Volpe (Juventus), De Lucia (Parma), Loviso (Bologna) a především útočníci Tavano (Valencia) a Diego Tristán (Deportivo La Coruńa). Právě Tavano a Tristán musí rychle začít dávat branky, aby nahradili Lucarelliho a udrželi klub v Serii A.

V souvislosti s Neapolí se neustále skloňuje spousta jmen. Klub ale zatím posílili pouze Lacrimini (Frosinone), Giglio (Gallipoli), Gargano (Danubio), Lavezzi (San Lorenzo) a slovák Marek Hamšík (Brecia). Klub ale opustil pouze Giubilato (Vicenza). Vedení Neapole by rádo zaútočilo na pozice v evropských pohárech. S tímto kádrem to ale bude velice obtížné.

FC Parma po několika letech může říct, že posiluje. Odchody Grelly (Torino), Muslimoviče (Atalanta), De Lucii (Livorno), Saviho (Arezzo), Kutuzova (Pisa) a především Giuseppe Rossiho (Villareal) sice klub zabolí, ale posily se zatím klubu daří. Falcone (Sampdoria), M. Rossi (Modena), Savi (Monza), Parravicini (Palermo), Reginaldo (Fiorentina), Morrone (Livorno) a Simone Inzaghi (Lazio) by měli klubu zajistit klidný střed tabulky. Velké naděje fanouškům navíc dává útok Simone Inzaghi - Reginaldo, který bude soupeřům nahánět hrůzu.

Reggina
v létě zatím ztratila několik klíčových hráčů. G. Tedesco (Catania), Foggia (Cagliari), Missiroli (Grosseto), Mesto (Udinese) a Rolando Bianchi (Manchester City) ale na druhou stranu přinesli klubu dostatek prostředků. Ty byly zatím využity k příchodu Pabla Alvareze (Montevideo), Miguela Garcii (Sporting Lisabon), Joelsona (Albinoleffe), Cascioneho (Rimini), Collachioniho (Pistoiese), Cherubina (Cittadella), Kovacsika (Labdarugo), Cozzy (Reggina), Pettinariho (Fiorentina), Barreta (NEC Nijmegen) a Halfredssona (Lyn Oslo). Povětšinou se sice jedná o mladíky, ale právě oni svým nadšením mohou klubu výrazně pomoci k záchraně.

Zdeněk Leitkep / eurosport.yahoo.com, transfermarketweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články